VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Papa Françesku

Papa kritikon vendimin për shndërrimin e Shën Sofisë në xhami

By | July 12, 2020

Shkrimtari Pjetër Meta i drejtohet Atit të Shenjtë: Ju lutem dhe përulem para Jush, që të shpallni në pak kohë njohjen e Kosovës – SHTET

By | June 3, 2020

Në mesazhin e Pashkëve, Papa bën thirrje për solidaritet global

By | April 12, 2020

PREDKU I PLOTË I PAPËS NË KOHËN E EPIDEMISË – E përktheu Eugjen Merlika

By | March 31, 2020

Lutja e Papës për fundin e pandemisë: “O Zot mos na braktis në mëshirën e stuhisë”

By | March 27, 2020

Papa Françesku përcjell mesazhin e shpresës për paqe

By | December 25, 2019

Papa Françesku kërkon që fëmijëve t’iu sigurohet mbrojtje në internet

By | November 14, 2019

Pas takimit me Papën, Vuçiçi flet për marrëdhëniet e Serbisë me Vatikanin dhe qëndrimin ndaj Kosovës

By | September 13, 2019

SHENJTËRIMI I NËNË TEREZËS- Prapaskenat, Visar Zhiti: Delegacioni shqiptar në Romë, më i padisiplinuari

By | September 5, 2019

Papa kërkon veprime të shpejta për të shmangur vdekjen e emigrantëve në det

By | July 28, 2019

Putin viziton Romën dhe Vatikanin

By | July 4, 2019

Papa Françesku arrin në Maqedoninë e Veriut, Shkupi nën masa të rrepta sigurie

By | May 7, 2019

Papa, thirrje për ngushtimin e hendekut mes të pasurve të të varfërve

By | May 5, 2019

Papa Françesku arrin në Bullgari – pritje e ftohtë e Kishës Ortodokse

By | May 5, 2019

Papa Françesku dhuron 500 mijë dollarë për emigrantët në Meksikë

By | April 28, 2019

Dodik takoi Papa Françeskun në Vatikan

By | April 26, 2019

Papa Françesku i shtrirë në altar (fotot)

By | April 20, 2019

Asimilimi i shqiptarëve, domethënia e vizitës së Papës në Maqedoni – Nga Dom Nikë Ukgjini

By | April 14, 2019

Papa Françesku i prekur thellë nga sulmi në Zelandën e Re

By | March 16, 2019

Papa Françesku dënon valën e re të antisemitizmit

By | March 8, 2019

Vatikani do të hapë arkivat e Luftës së Dytë Botërore

By | March 4, 2019

Një fund dhe filizat e një fillimi të ri – Nga Christoph Strack

By | February 25, 2019

Papa Françesku: Asnjë abuzim seksual nuk duhet mbuluar ose nënvlerësuar

By | February 24, 2019

Një ngjarje historike për botën Nga Bardhyl Ukcamaj

By | February 6, 2019