VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: KOALICION

LV thirrje LDK-së: Kemi vetëm dy javë kohë

By | January 20, 2020

Intervista – Albin Kurti: Problemi ynë më i madh me Thaçin është raporti i tij me Serbinë

By | October 10, 2019

​Vjosa Osmani pranon koalicionin qeverisës me Vetëvendosjen: LDK dhe VV kanë shumë sfida para vetes

By | October 9, 2019

Garë e ngushtë për postin e kryeministrit në Izrael

By | April 8, 2019

Zgjedhjet e 4 marsit: M5s parti e parë me 32,5%, Qendra e Djathtë koalicion fitues, bie PD

By | March 5, 2018

Në Itali sot mbahen zgjedhjet parlamentare

By | March 4, 2018

Lubonja: Ja cila është rruga e vetme që PD-LSI të marrin pushtetin

By | January 16, 2018

Berlusconi rikthehet në politikën italiane

By | November 8, 2017

Mediat zvicerane: Kosova mbetet në duart e “Komandantëve”, qeveria mund të rrëzohet nga Beogradi

By | September 8, 2017

Rama e merr fjalën: Urgjenca e ndryshimit bëri që të largojmë nga prehri aleatët

By | August 27, 2017

Mustafa: Me PDK-në në asnjë rrethanë, VV të qartësojë qëndrimin

By | August 12, 2017

Shirley DioGuardi: E ardhmja e Kosovës po rrezikohet seriozisht si një shtet sovran

By | July 3, 2017

Fevziu: Rama do t’i propozojë Bashës koalicion PS-PD

By | June 27, 2017

Video – Anton Quni: PDK-ja nuk duhet të llogaritë në votën e LDK-së

By | June 22, 2017

Isa Mustafa: LDK nuk bën koalicion me PDK-në as me PAN-in

By | June 20, 2017

Përfundimtare: Ja deputetët e PAN-it dhe LAA-së

By | June 19, 2017

Haradinaj: Në kohë rekord do të formohen Kuvendi dhe Qeveria

By | June 16, 2017

Zheji: Rama i bëri një rreng Bashës, por koalicionin do ta bëjë me LSI-në

By | June 7, 2017

Rama mbledh urgjent Asamblenë e PS: LSI nuk është me ne

By | May 20, 2017

BDI dhe LSDM pranë koalicionit

By | February 7, 2017

Rama dhëmbë për dhëmbë Metës: I kemi 71 vota pa LSI-në

By | January 31, 2017

Meta refuzon sërish Ramën, ja si i përgjigjet për koalicionin vitit 2017

By | December 25, 2016