VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Princi Charles

Betimi prekës që William i bëri dikur të ëmës, princeshës Diana

By | August 16, 2019

Ja letra pikëlluese e princit Charles pas ndarjes me Dianën (dokument)

By | June 5, 2017

Cameroni lartëson rolin e Mbretëreshës Elizabeth II

By | April 21, 2016

Princi Charles në Prizren: Popujt e Ballkanit nuk mund të bëhen peng i historisë

By | March 20, 2016

Princi Charles nderon viktimat e luftës në Kosovë (fotot dhe video)

By | March 19, 2016

Princi Charles flet në parlamentin serb për Nënë Terezën dhe Rita Orën

By | March 18, 2016

Ismajl Hoxha sot merr ‘Shpatën e Nderit’ si kadeti më i mirë në Sandhurst

By | December 11, 2015