VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s

Zëri i Amerikës:Rusia e zemëruar me NATO-n

By | February 12, 2016

Jens Stoltenberg: Dhuna dhe violenca kurrë nuk do ta fitojnë betejën kundër demokracisë dhe lirisë!

By | November 14, 2015

Stoltenberg: Rusia dhe SHBA të bashkëpunojnë kundër ISIS

By | September 25, 2015