VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: non-grata

DOKUMENTI- Meta shpall ‘non grata’ në Presidencë ambasadorin e OSBE: Vuri në diskutim dekretin për 30 qershorin dhe u tregoi gishtin shqiptarëve

By | November 18, 2019

Shpërthen gazetari Andi Bejtja: Baton Haxhiu duhet shpallur non grata në Shqipëri

By | June 28, 2019

Kosova e shpall person non-grata punonjësin rus të UNMIK-ut

By | May 31, 2019

Dëbimi i dy diplomatëve, VOA: U përfshinë në veprimtari të dyshimta të ekstremizmit dhe shkelën…

By | December 20, 2018

Sulmoi shqiptarët në Bularad, Shqipëria shpall “non grata” eurodeputeten ekstremiste Eleni Theocarus

By | November 10, 2018

Athina reagon pasi Tirana shpall “persona non grata” 52 shtetas grekë

By | November 10, 2018

Zyrtare – Rusia dëbon 2 diplomatë shqiptarë, dalin emrat

By | March 30, 2018

Bëri shqiponjën para flamurit “bardheblu”, Greqia dëbon adoleshentin shqiptar

By | February 8, 2017

Bashkia Lezhë shpall “non grata” historianin turk Talha Uğurluel

By | July 6, 2016

Mark Z.Baftiaj: Historiani turk Talha Uğurluel të shpallet Non-Grata

By | July 5, 2016

Këshilltari amerikan: Përplasjet e mia me Zhulalin për armatimin e ushtrisë

By | May 17, 2016

Tani si qytetar shqiptar e çoj në gjyq Sali Berishën – Nga Carlo Bolino*

By | January 9, 2016

PD sot në protestë, zogj e vezë ndaj deputetëve

By | December 17, 2015