VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Moska

Kështu Rusia po e destabilizon NATO-n nga brenda – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | January 11, 2020

Ja si Moska tentoi të përdorte Greqinë kundër Shqipërisë, aleatët e Hoxhës akuza të forta Hrushovit

By | March 13, 2018

Ditmir Bushati reagon si të jetë vasal i Moskës! Nga Elida Buçpapaj

By | January 20, 2018

Moska qytet i territ: ka parë vetëm 6 minuta diell gjatë dhjetorit

By | January 16, 2018

CIA zbardh prapaskenat: Hoxha e Shehu ishin në luftë të vazhdueshme, ja ankesat që i dërgonin Moskës dhe kampet që u krijuan në qeveri

By | August 27, 2017

CIA: Ja urdhrat e prerë që Moska i dha Enver Hoxhës, Koçi Xoxe dhe Pandeli Kristo të parët që e pësuan, Tito doli në mbrojtje të Shqipërisë më 1952

By | August 13, 2017

Kremlini “beson” se SHBA dëshiron ndryshimin e regjimit në Rusi

By | June 29, 2017

Tillerson: Midis SHBA-së dhe Rusisë “nuk ka pothuajse fare besim”

By | May 4, 2017

Matis: SHBA e shqetësuar për aksionet e Rusisë në Afganistan

By | March 31, 2017

INVESTIGIMI: Fushata kundër Soros, e sponsorizuar nga Rusia. Moska qendron edhe prapa letrës së senatorëve për Shqipërinë e Maqedoninë

By | March 23, 2017

Los Anxhelosi, Moska, Nju Jorku – qytetet me trafikun më të dendur në botë

By | February 20, 2017

ROBERT BUCHAR – RËNIA E KOMUNIZMIT ISHTE NJË SKENAR I PËRGATITUR DHE I ORKESTRUAR NGA MOSKA (Intervista e plotë) Nga Auron Tare

By | May 9, 2016

Cilat janë shpresat e Moskës në rast të një Grexit?

By | July 5, 2015