VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhjet

Zëri i Amerikës: Proces i qetë votimesh në Kosovë – disa të ndaluar për parregullsi

By | October 6, 2019

Kosova voton

By | October 6, 2019

Netanyahu: Do të aneksoj të gjitha vendbanimet hebraike

By | September 17, 2019

Piktori i shquar Avni Delvina në grafikën e rradhës sjell Znj.Glover që thotë: Ju nuk bëni zgjedhje, ju bëni bajga

By | September 15, 2019

RTK: Zgjedhjet e jashtëzakonshme do të mbahen më 8 shtator

By | July 22, 2019

Thaçi shpall zgjedhjet e jashtëzakonshme në komunat veriore

By | April 8, 2019

Këtë të dielë, mbahen zgjedhjet në komunën e re te Tuzit: MALËSORË MË 3 MARS VOTONI PËR TË MARRË FATIN NË DUART TUAJA Nga Harry Bajraktari

By | March 2, 2019

Po, edhe Tuzi e Malësia na bashkon! – Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | February 2, 2019

Rezultatet e zgjedhjeve për Kongresin amerikan

By | November 7, 2018

HOROSKOPI E MËRKURË 13 QERSHOR 2018

By | June 13, 2018

HOROSKOPI E ENJTE 10 MAJ 2018

By | May 10, 2018

Nisin votimet në Rusi, Putin pritet të fitojë mandatin e katërt

By | March 18, 2018

Zgjedhjet e 4 marsit: M5s parti e parë me 32,5%, Qendra e Djathtë koalicion fitues, bie PD

By | March 5, 2018

PDK pëson humbjen më të madhe që nga themelimi – ja dallimi me vitin 2000

By | November 20, 2017

A JANË ISTOGAS A NUK JANË DISA KRJESA ME DY KAMBË?! – Nga Bardh M. Nengurra

By | October 24, 2017

Kosova me më shumë votues, sesa banorë

By | May 27, 2017

Ambasadori Lu: “Bravo popullit shqiptar, Bashës dhe Ramës”

By | May 18, 2017

Dokumenti: ‘Zgjedhjet e 1945 pa opozitë, si i njohën ndërkombëtarët’

By | May 9, 2017

Shtyrja e zgjedhjeve në Kavajë, si reagon ambasada e SHBA

By | May 5, 2017

Deklaratë për shtyp: PSV91 nuk u regjistrua për të marrë pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit:

By | May 2, 2017

Eduard Selami: PD jashtë zgjedhjeve, gabim historik: Basha përdor zhargon populist!

By | May 2, 2017

Sot në 20:45 Rama iu jep përgjigje Metës, opozitës dhe të tjerëve

By | April 6, 2017

Zgjedhjet në Kavajë më 7 Maj

By | March 24, 2017

Kryetari i PD Lulzim Basha këmbëngul në qeverinë teknike si e vetmja mundësi zgjidhjeje

By | March 24, 2017