VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Erion Braçe

“UNË KAM TË DREJTË E TI JE IDIOT” VDEKJA E DISKURSIT PUBLIK NË BOTËN SHQIPTARE – Nga Frank Shkreli

By | April 16, 2019

ERION BRAÇE: “BATON HAXHIU, TI JE RASTI MË I NDYRË KU MUND TË PËRDOREN GËRMAT E SHQIPES”

By | January 11, 2019

Erion Braçe thuaji Arben Ahmetajt: Mjaft gënjeve!

By | April 4, 2018

Gara për kreun e FSHF-së, PS-ja del publikisht pro Bashkim Finos

By | January 13, 2018

Berisha: Socialistët tmerrohen kur më shohin, frikësohen se kujt do t’i përmendet emri

By | February 16, 2017

Edhe sa herë duhet të paguajmë për Ardian Fullanin?! Nga Erion Braçe

By | April 4, 2016

Braçe: Arrestimi i Albin Kurtit, i papranueshëm

By | November 28, 2015

Këshilltari i Thaçit: Erion Braçe le të merret me dekriminalizimin e Kuvendit të Shqipërisë

By | November 28, 2015

Erion Braçe shpërthen sërish: Mandi, Andi, Fejzo dhe “Kopili i madh”

By | November 12, 2015

Vendimi për Fullanin, “shpërthen” Braçe: Çfarë je ti, i pafajshëm?! Kjo drejtësi duhet rrëzuar!

By | October 13, 2015