VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protestat

Protesta e opozitës – Reagon Ambasada Britanike: Liderët e opozitës të dënojnë dhunën, thirrje palëve të dialogojnë

By | May 13, 2019

Franca 4 muajt nga nisja e protestave të “jelekëve të verdhë”

By | March 17, 2019

Protestat në Serbi hyjnë në javën e dhjetë, kërkohet dorëheqja e Vuçiqit

By | February 10, 2019

Protesta kundër presidentit serb në Beograd

By | January 20, 2019

Me mijra në javën e pestë të protestave kundër Vuçiçit në Serbi

By | January 7, 2019

Studentët protestues: “Nuk duam karrige pushteti, duam dije të jetojmë në vendin tonë“

By | December 18, 2018

Opozita në Serbi zotohet për vazhdimin e protestave masive

By | December 16, 2018

Protesta e studentëve, numri dy i NATO-s shtyn vizitën në Shqipëri

By | December 13, 2018

“S’na përçani dot”, si e kaluan natën studentët në temperatura nën zero para Kryeministrisë e zyrës së Nikollës

By | December 13, 2018

Rama i ftoi në zyrë, studentët: Jo negociata, plotëso kërkesat

By | December 7, 2018

Studentët: “Eja mblidhuni këtu, këtu”, “Ulni tarifat”, “Shqipëria është e jona”, “Jo politikë” (videot)

By | December 7, 2018

Khan: Protestat kundër Trumpit duhet të jenë “paqësore”

By | July 12, 2018

Vandalët e vërtetë të Shqipërisë? – Nga Andon Dede, Nju York

By | April 4, 2018

Mes protestash, Irani bllokon rrjetet Instagram dhe Telegram

By | December 31, 2017

Trumpi: Qeveria iraniane duhet të respektojë të drejtat e njeriut

By | December 30, 2017

Protesta kundër Vuçiçit në dhjetëra qytete

By | April 5, 2017

Vazhduan për të 36-n ditë me rradhë protestat kundër “Platformës së Tiranës”

By | April 3, 2017

Protesta antishqiptare në Maqedoni shënon ditën 33

By | March 31, 2017

Paris, vazhdojnë protestat kundër vrasjes së emigrantit kinez

By | March 30, 2017

Dita e 17-të e protestave antishqiptare

By | March 15, 2017

Vazhdojnë në javën e tretë protestat antishqiptare, paraqitet Manifesti për unitet antishqiptar

By | March 15, 2017

Vazhduan edhe sonte protestat kundër gjuhës shqipe dhe kundër shqiptarëve

By | March 14, 2017

“Dhoma gazi për shqiptarët”, protesta në mbarë Maqedoninë

By | March 6, 2017