VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kushtetuta

Referendum për mbrojtjen e Republikës, demokracisë, shtetit të së drejtës dhe vlerave perëndimore të Shqipërisë – Nga Azgan HAKLAJ

By | November 24, 2019

Zëri i Amerikës: E paqartë situata në Bashkinë Shkodër

By | August 21, 2019

Ilir Meta: Ramaforma, shkeljet me zgjedhjen e kryeprokurores

By | July 3, 2019

Meta tek studentët nga gjithë trevat shqiptare: Kushtetuta do të mbrohet deri në fund me qetësi dhe shqiptari

By | June 10, 2019

Lleshi kërkon shkarkimin si gjeneral (dokumente)

By | November 12, 2018

Prapaskenat – Zbulohen arsyet përse u refuzua Sandër Lleshi, nga grada Gjeneralit, tek sfida që i bëri Presidentit

By | November 6, 2018

Deklaratat e Thaçit për “korrigjim kufijsh”, reagon Presidenca: Flitet për ndryshim të Kushtetutës

By | August 7, 2018

Kuba e heq komunizmin nga Kushtetuta

By | July 22, 2018

Xhaferi: Ligji i gjuhëve mund të shpallet edhe pa nënshkrimin e presidentit

By | April 18, 2018

Danas: Serbia e heq Kosovën nga Kushtetuta brenda disa muajsh

By | March 23, 2018

Alibeaj: Jam i habitur nga deklarata e ambasadës së SHBA

By | December 18, 2017

Intervista – Baraliu: Kushtetuta ka mangësi të mëdha

By | August 4, 2017

Kushtetuta që po e bllokon shtetin

By | June 16, 2017

Më 15 qershor 2008 hyri në fuqi Kushtetuta e Republikës së Kosovës

By | June 14, 2017

Erion Braçe jep alarmin: Meta ja si po e “vret” Presidentin

By | June 7, 2017

KAFSHIMI I KUSHTETUTES, RRENJA DHE ZGJIDHJA E PROBLEMIT! Nga Besnik Aliaj

By | May 3, 2017

Bajrami: Serbët keqpërdorën të drejtat e garantuara, Kushtetuta duhet ndërruar

By | April 20, 2017

Nishani: Kandidatura e Xhafajt si ministër, e papërshtatshme

By | March 19, 2017

Ja si mund ta ketë Kosova ushtrinë e saj edhe pa pëlqimin e serbëve

By | March 6, 2017

Prishtina: Ushtria e Kosovës nuk bëhet pa votat e pakicës serbe

By | February 28, 2017

Beogradi: Preambula për Kosovën nuk do të ndryshojë

By | July 27, 2016

Roberto Benigni: “Do të votoj për ta ndryshuar Kushtetutën!” – E shqipëroi Elida Buçpapaj

By | June 10, 2016

Gabimet e “Venecias” për Kushtetutën, Kodin Zgjedhor dhe Referendumin Nga Agron Alibali

By | January 25, 2016