VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Opozita

Zëri i Amerikës – Tiranë: Opozita shpreson zgjedhje të parakohshme, qeveria dialog në institucione

By | September 29, 2019

Protesta e opozitës në Tiranë

By | June 21, 2019

Zëri i Amerikës: Tiranë, protestë e qetë e opozitës

By | May 26, 2019

Zëri i Amerikës: BE dënon dhunën në protestën e opozitës

By | May 12, 2019

Nis sot mosbindja civile, bllokohen 5 akset kryesore në Shqipëri

By | April 25, 2019

Opozita përshkallëzon protestën, nesër bllokohen 5 akset kryesore të vendit

By | April 24, 2019

Tentativa nga protestuesit për të thyer kordonin e policisë

By | April 3, 2019

Live/ Kuvendi në seancë parlamentare, opozita protestë (video)

By | March 28, 2019

Një ditë para protestës, LSI nxjerr videon: Ja si të mbroheni nga gazi helmues i Ramës

By | March 4, 2019

Kryemadhi flet pas takimit me ndërkombëtarët: Gjëra të bukura do të vijnë për shqiptarët

By | February 27, 2019

Studentët protestues: “Nuk duam karrige pushteti, duam dije të jetojmë në vendin tonë“

By | December 18, 2018

Serbi: protesta kundër politikave të Presidentit Aleksandër Vuçiç

By | December 9, 2018

Berisha-Kryemadhi diskutojnë djegien e mandateve parlamentare

By | July 5, 2018

Besnik Mustafaj: Pas protestës, Xhafaj është moralisht më i dobët, por ne nuk kemi një opozitë revolucionare

By | June 1, 2018

Si është e mundur që na ka braktisur opozita – Nga ARTAN FUGA

By | May 30, 2018

PROTESTA E OPOZITËS DHE NEGOCIATAT – Nga Lirim NEZHA

By | May 24, 2018

Protesta e opozitës dihet vetëm kur fillon

By | May 24, 2018

Opozita bëhet gati për protestën e nesërme, Policia e Shtetit: S’kemi njoftim për tubime

By | April 4, 2018

“Nga tymueset në sallë deri tek lotët e protestueses”, ja si u pasqyrua protesta e opozitës në mediat e huaja

By | December 18, 2017

Torturat barbare dhe gjyqi i manipuluar kundër deputetëve !

By | October 11, 2017