VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protestuesit

Marshimi i opozitës, protestuesit 9.7 kilometra në këmbë (video)

By | May 14, 2019

Video – Pamjet me dron, ja sa e madhe ishte protesta

By | May 12, 2019

LIVE- Tensionohet situata, protestuesit hedhin molotov drejt Kryeministrisë. Çahet rrethimi i hekurit (FOTOT-VIDEOT)

By | May 11, 2019

Presidenti Meta thirrje protestuesve të opozitës: Të evitohen konfrontimet

By | April 13, 2019

Tentativa nga protestuesit për të thyer kordonin e policisë

By | April 3, 2019

“Sandër Lleshi, dil te sheshi” – Gratë protestuese kërkojnë ministrin

By | March 28, 2019

Edhe “Euronews” flet për sëmundjen e kryeministrit – Ja çfarë shkruajnë mediat ndërkombëtare

By | March 22, 2019

Vuçiq pritet t’i drejtohet kombit pas protestës së djeshme

By | March 17, 2019

(FOTOT) Luçiano Boçi nga spitali: Protestuesi i sulmuar nga afër me pistoletë lënd-hedhëse, drejt e në sy

By | March 16, 2019

Sot përballë Kryeministrisë, zbulohet plani i PD-së për protestë 48 orë

By | March 16, 2019

Rama pritet me protesta masive në Fier

By | March 9, 2019

Opozita e Bashkuar vazhdon protestën te Kuvendi i Shqipërisë (videot)

By | February 26, 2019

Protestuesit serbë nuk i ndalin protestat kundër Vuçiçit, e quajnë gënjeshtar

By | February 24, 2019

Protesta – Policia shoqëron 20 persona, mes tyre Florenc Hoxha

By | February 16, 2019

Radio Evropa e Lirë: Përplasje mes policisë dhe protestuesve në Tiranë

By | February 16, 2019

Tensione para kryeministrisë – Policia tenton të shpërndajë protestën e studentëve (VIDEO-FOTO)

By | December 13, 2018

FOTOT- Kush është efektivja e policisë që humbi gishtat në protestë, ja gjendja e saj

By | November 22, 2018

Grekët turren në ambasadën shqiptare në Athinë: Gurë dhe zjarr tek qentë shqiptarë!

By | October 28, 2018

PD nxjerr videon e re, sa protestues kishte sot në Bulevard gjatë kohës që fliste Basha

By | May 26, 2018

Paloka deklaratë të fortë: Protestuesit ishin gati për gjithçka, mund të kishte viktima

By | May 26, 2018

Natalie Portman refuzon pranimin e çmimit Genesis në Izrael

By | April 22, 2018

Intervista – Avokatja e Popullit: Shkeljet gjatë arrestimit të kuksianëve

By | April 21, 2018

Arrestimi i protestuesve, Berisha publikon dokumentin: Falsifikime monstruoze nga kryeprokurori Rama

By | April 3, 2018

Artistët i bashkohen protestës te drejtoria e Policisë, Derhemi: Edhe unë jam “barbar”, Rama të ikë

By | April 2, 2018