VOAL

VOAL

Tag Archive: Ish-Kongresmeni Joe DioGuardi

Presidenti Donald Trump me ndërmjetësinë për njohjen e Kosovës nga Izraeli shkundi Perëndimin, shqiptarët dhe serbët! Nga Elida Buçpapaj

September 20, 2020
Send this to a friend