VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Smajl Hajdaraj

PSE U EKZEKUTUA DEPUTETI SMAJL HAJDARAJ? – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | January 17, 2020

21-vjetori i themelimit të Brigades 136 “Rugova “! – Nga Tahir Cukaj (video)

By | January 14, 2020

Nuk vriten atdhetarët si Smajl Hajdaraj, o ju të mjerë…! – Nga Skënder MULLIQI

By | December 15, 2019

Të falem Rreze Duli! Mikes së Rugovës! – Nga Tahir Cukaj

By | December 2, 2019

Shkolla Fillore ,,Një Maji” Haxhaj! 28 Nëntori i Vitit 1998! SHTABI RAJONAL ,,RUGOVA” – Nga TAHIR CUKAJ

By | November 30, 2019

Një dorëzi ka vjedhur bustin e deputetit dhe Komandantit të shquar Smajl Hajdaraj – Nga Tahir Cukaj

By | September 19, 2019

Ramush Haradinaj dënon vjedhjen e bustit të Smajl Hajdarajt

By | September 15, 2019

AKADEMI PËRKUJTIMORE PËR PRESIDENTIN RUGOVA, TAHIR ZEMAJ, SMAJL HAHDARAJ – Fotoreportazh nga GAZMEND DASHI dhe IDRIZ ZEQIRAJ

By | February 4, 2019

AKADEMI PËRKUJTIMORE PËR PRESIDENTIN RUGOVA NË LUDWIGSHAFEN – Fotoreportazh nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | January 30, 2018

VRASJA E SMAJL HAJDARAJT MË 17 JANAR 2002 LA ZBRAZËTIRË TË MADHE JO VETËM NË LDK, POR EDHE NË KOSOVË – Nga SKËNDER MULLIQI

By | January 7, 2018

Familja e deputetit të vrarë Smajl Hajdaraj kërkon drejtësi

By | January 17, 2017

A po bie perdja e vrasjeve politike në Kosovë? – Nga Skënder MULLIQI

By | October 11, 2016

Shpalosje kujtimesh në 5 vjetorin e vdekjes së publicistit Nazmi Lukaj – Nga Skënder MULLIQI

By | August 1, 2016