VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shqipëri

REAGIM I GAZETËS “DIELLI” NË SHBA PËR CËNIMIN E LIRISË SË MEDIAS NË SHQIPËRI

By | April 20, 2019

Agron Tufa me stafin e tij i ka bërë shërbim të çmuar shoqërisë shqiptare Nga Entela Kasi, PEN, Shqipëri

By | April 17, 2019

Gazetari i RAI-t: Shqipëria narko-shtet, ekonomia mbahet vetëm nga trafiku i drogës (video)

By | March 24, 2019

Si i përshkruante shqiptarët një gazetë amerikane në 1904 – Nga Armand Plaka

By | March 11, 2019

Shqipëria po shuhet, shtesa natyrore në vitin 2018, më e ulëta nga 1923

By | March 5, 2019

“E rrezikshme”, Presidenti i PE flet për Shqipërinë: Ka filluar një “luftë civile”

By | March 2, 2019

Presidentja e Kroacisë i përgjigjet Vuçiqit: Ne krijojmë koalicionin Kroaci-Shqipëri-Kosovë-Mali Zi-Slloveni

By | December 22, 2018

Netanyahu njofton se e shtyn vizitën në Shqipëri

By | October 31, 2018

Shqipëria me borxhin më të lartë në rajon, ndër më të lartët në Evropë

By | October 24, 2018

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitarović vjen në Tiranë të enjten, fjalim në parlamentin shqiptar

By | July 17, 2018

Një numër në rritje emigrantësh dhe refugjatësh hyjnë në Shqipëri (video)

By | June 22, 2018

NJË SHQIPËRI, SI KOPËSHT I LULËZUAR DHE SI AUSCHWITZ Nga Pëllumb Kulla

By | April 7, 2018

Renditja e FIFA-s: Shqipëria 58, Maqedonia 75, Kosova 176

By | March 15, 2018

Alarmi mbi vdekshmërinë foshnjore, Shqipëria e dyta në rajon

By | March 3, 2018

Ndërhyn ministri gjerman, punëtori më i mirë shqiptar nuk do të dëbohet nga Berlini

By | November 9, 2017

Përgjigje pyetjes të z. Hans Joachim Lanksch- A është vështirë të jesh shkrimtare, femër, në Shqipëri dhe Kosovë? Nga Entela Safeti- KASI

By | May 25, 2017

Vështrim – Regjimet neokomuniste në Shqipëri dhe në Kosovë, janë duke i rrezikuar interesat nacionale?! – Nga Skënder MULLIQI

By | April 2, 2017

INVESTIGIMI: Fushata kundër Soros, e sponsorizuar nga Rusia. Moska qendron edhe prapa letrës së senatorëve për Shqipërinë e Maqedoninë

By | March 23, 2017

Mielli i bukës që hamë në Shqipëri zhdoganohet si ushqim kafshësh në Serbi (tabelat dhe videot)

By | March 19, 2017

Anketa: Serbët tregojnë kush është armiku më i madh i tyre

By | February 14, 2017

Një amerikan në Shqipëri në mbarim të Luftës së Parë Botërore Nga Fotaq Andrea/France

By | February 13, 2017