VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: opozitë

Mustafa: “Nëse s’ka marrëveshje, LDK shkon në opozitë”

By | November 2, 2019

Vuçiçi: Ja pse nuk rrëzohet qeveria e Kosovës

By | March 28, 2018

Akuzat e PD se manipuluan votat për Ruçin, vjen reagimi i parë nga Komisioni

By | September 10, 2017

Kosovë – Përplasjet politike shtyjnë reformën zgjedhore

By | July 20, 2016

Intervista – Glauk Konjufca: Krijimi i një platforme politike dhe listës së përbashkët për zgjedhje – provë vendimtare për opozitën

By | March 28, 2016

Krizat shkaktohen nga qeveritë – Nga Skënder Buçpapaj

By | March 16, 2016

Kosova ka opozitë, Shqipëria jo, ka vetëm Sali Berishën – Nga Elida Buçpapaj

By | December 5, 2015