VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: normalizimi

Kosovë: Përplasje në koalicionin qeveritar për tarifat

By | January 30, 2019

Haradinaj: Tarifa nuk hiqet pavarësisht kush është kryeministër i Kosovës

By | December 18, 2018

Vuçiq para takimit me Thaçin: Pozicion i vështirë i Serbisë

By | November 8, 2018

SHBA: Kosova nuk u konsultua me ne për FSK-në

By | September 13, 2018

Bildt: Kosova dhe Kroacia mund të përdorin “veton” për anëtarësimin e Serbisë në BE

By | February 16, 2018

McAllister: BE s’do të detyrojë as Kosovën, as Serbinë për formimin e Asociacionit

By | September 18, 2017

Dittmann: Marrëveshje detyruese e Serbisë me Kosovën

By | July 24, 2016