VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Britania e Madhe

Në mesnatë hyn në fuqi Brexit. Flamujt britanike hiqen nga institucionet e BE-së

By | January 31, 2020

Arrihet marrëveshje e re për Brexit-in

By | October 17, 2019

Ambasadori i ri britanik: Për dialogun s’kemi vija të kuqe, por e kundërshtojmë prekjen e kufijve

By | September 20, 2019

Ruair O’Connell: “Besoj që Britania e Madhe do të jetë kundër çdo ndryshimi të kufijve në Ballkan”

By | August 20, 2019

Pelosi: Nuk ka marrëveshje SHBA-Britani nëse preket pakti irlandez

By | August 15, 2019

“Zotër të drogës”, hetuesi anglez: Mafia shqiptare me aeroport privat (fotot)

By | August 11, 2019

FOTOT – Si pushonin britanikët në Shqipëri në vitet ’80! Roli i “Regent Holidays UK” dhe frika nga “agjentët e fshehur” mes turistëve

By | April 22, 2019

Largimi (Brexiti) eventual i Britanisë së Madhe nga UE, vullnet popullor apo vendim politik…? – Vështrim nga AGRON SHABANI

By | March 21, 2019

Brexit: Pikat kryesore të marrëveshjes

By | November 16, 2018

Pas SHBA-së edhe Britania i refuzon vizën kryeministrit të Kosovës Haradinaj

By | January 27, 2018

Konservatorët britanikë humbin shumicën parlamentare, kërkohet me ngulm dorëheqja e kryeministres

By | June 9, 2017

Ministri i Jashtëm i i Zvicrës Didier Burkhalter : “Jo aleancë me Britaninë kundër BE-së”

By | January 19, 2017

Skocia sërish aktualizon çështjen e referendumit për pavarësi

By | October 13, 2016

Britania kundërshton krijimin e ushtrisë evropiane

By | September 28, 2016

Britania konfiskon pasaportën e gazetares siriane Zaina Erhaim

By | September 25, 2016

Brukseli dhe Boris Johnson ‘një mashtrues që në BE e mendonin figurë të djegur’

By | July 14, 2016

JO HISTERISË! – Nga Frank Shkreli

By | June 29, 2016

Londra kërkon të dalë nga Britania e Madhe

By | June 24, 2016

Dita e Pavarësisë? BREXIT… – Nga DRITAN HAXHIRAJ

By | June 24, 2016

Harta: Anglia e Uellsi votuan pro largimit, Skocia dhe Irlanda e Veriut kundër

By | June 24, 2016

Presidenti francez: Britania duhet të qëndrojë në BE

By | June 21, 2016

Irlanda, Irlanda e Veriut dhe Brexiti

By | June 21, 2016

Britanikët tallen me ne, e megjithatë flamuri shqiptar valon në Buckingham Palace !

By | April 25, 2016

Ndërkombëtarët: Nuk ka shkelje në shënimin e kufirit Kosovë – Mali i Zi. Opozita e Bashkuar: Kjo ishte porosia e Presidentes

By | March 30, 2016