VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: marrëveshje

Një vit pas marrëveshjes bërthamore me Iranin

By | July 14, 2016

HOROSKOPI 1 KORRIK 2016

By | July 1, 2016

Shën Valentin – Sadna dhe Aleku zhgënjejnë shqiptarët, nuk vijnë në Tiranë

By | February 4, 2016

Kerry nga Kosova: SHBA s’do mbështesë marrëveshjet që cënojnë sovranitetin; në Kuvend jo gaz lotësjellës

By | December 2, 2015

Ambasada e SHBA përgëzon Qeverinë e Kosovës – fitore e të gjitha palëve

By | August 26, 2015

Bisedimet Kosovë–Serbi, pa marrëveshje

By | June 30, 2015