VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Izraeli

“Biostar 2”, izraelitët zbulojnë bankën gjigande me të dhëna biometrike –

By | August 15, 2019

Për njohjen e Kosovës nga Izraeli – Nga AKRI ÇIPA

By | June 20, 2019

Joseph DioGuardi e Mark Gjonaj kërkojnë njohjen e Kosovës nga Izraeli

By | February 1, 2019

Izraeli evakuon qindra vullnetarë të “Helmetave të Bardha”

By | July 22, 2018

Stoltenberg: NATO nuk do të mbrojë Izraelin nëse e sulmon Irani

By | June 2, 2018

Lieberman mesazh Asadit: Largoni iranianët nga Siria

By | May 12, 2018

Izraeli godet forcat iraniane në Siri

By | May 10, 2018

Izraeli pranon shkatërrimin e reaktorit të Sirisë në vitin 2007

By | March 21, 2018

Poloni: Senati e miratoi legjislacionin kundërthënës për Holokaustin

By | February 1, 2018

Daçiçi: Kosova është Jerusalemi i Serbisë

By | December 14, 2017

Edhe Izraeli largohet nga UNESCO

By | October 12, 2017

Intervista – Elseid Hysaj: Kundër Izraelit luajmë finalen e vitit

By | June 6, 2017

Trump: Do të pajtohem me çdo marrëveshje mes Izraelit dhe Palestinës

By | February 16, 2017

Zyrtari francez i ekstremit të djathtë e viziton Izraelin, has në vështirësi për takime

By | January 26, 2017

Trumpi Izraelit: Qëndro i fortë derisa të marr detyrën

By | December 28, 2016

Izraeli thërret ambasadorët e vendeve që votuan pro rezolutës

By | December 25, 2016

Izraeli paralajmëron qytetarët e tij që udhëtojnë drejt Shqipërisë

By | November 9, 2016

Plagoset sulmuesi i ambasadës së Izraelit në Ankara

By | September 21, 2016

Izraeli shpreson që SHBA-të të bllokojnë rezolutën e Palestinës në OKB

By | March 22, 2016

Poezi frymëzuar nga Izraeli Nga Mimoza EREBARA

By | January 26, 2016

Netanyahu dhe Hammond – përplasje për marrëveshjen bërthamore

By | July 16, 2015

Bota përshëndet marrëveshjen bërthamore me Iranin

By | July 14, 2015

Netanyahu: Irani, shteti më i rrezikshëm në botë

By | July 5, 2015