VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mallrave serbe

Qeveria amerikane zhbllokon fondet për Kosovën pasi Hoti hoqi reciprocitetin

By | June 6, 2020

Debat virtual për Kosovën në Këshillin e Sigurimit të OKB-së

By | April 24, 2020

Marrëdhëniet SHBA Kosovë në vështrimin e analistëve amerikanë

By | April 12, 2020

Mustafa ultimatum Kurtit: Hiqi tarifat – anuloje shkarkimin e ministrit të Brendshëm

By | March 20, 2020

Ambasada amerikane: qeveria të heqë tarifat tani

By | March 18, 2020

Analistët: Kosova të bashkërendohet me Shtetet e Bashkuara

By | February 29, 2020

Thaçi: Tarifat të hiqen sepse po e izolojnë Kosovën

By | February 28, 2020

Kryeministri e heq pjesërisht dhe me kushte taksën ndaj mallrave serbe

By | February 27, 2020

Sekretari i Shtetit Michael Pompeo i bën thirrje Kosovës të heqë tarifat ndaj mallrave serbe

By | February 27, 2020

Zëri i Amerikës: Trysni diplomatike rreth tarifave të Kosovës dhe fushatës së Serbisë

By | February 16, 2020

Zëri i Amerikës: Polemikë në distancë ndërmjet kryeministrave Rama e Haradinaj

By | May 2, 2019

Vuçiçi: Shqiptarët nuk duan marrëveshje të bazuar në modelin e dy Gjermanive

By | March 27, 2019

David Hale viziton Kosovën më 9 mars

By | March 4, 2019

Veseli: Të gjitha qeveritë bien por jo të largohen amerikanët nga Kosova

By | March 4, 2019

Kolona të gjata në anën e Serbisë – reciprociteti ngre në këmbë Beogradin

By | March 26, 2016