VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lutfi Haziri

Lutfi Haziri e konfirmon se Isa Mustafa është kandidat i LDK-së për president

By | February 11, 2020

Argatët e Prontomafisë Nga Xhafer Shatri

By | December 26, 2019

Sfidat dhe udhëkryqet e ndryshme të njerëzve të paditur dhe jointelegjentë – Nga AGRON SHABANI

By | November 19, 2019

Nëse LDK kalon nga Luta, theftë qafën ma mirë përfundimisht! Nga Elida Buçpapaj

By | November 4, 2019

Ai është i pari në mesin e maratonistëve të LDK-së – Nga VAID ALIU

By | June 22, 2019

Matoshi: Luta është këshilltar i Thaçit, e kundërshton taksën sepse ia prish planin për ndarjen e Kosovës

By | March 3, 2019

Haziri: LDK-ja hyn në Qeveri vetëm me rolin prijës dhe me gjithëpërfshirje

By | February 21, 2019

Cilat pjesë të Kosovës po synon t’i marrë Serbia? Tregon Lutfi Haziri (video)

By | January 15, 2019

Kushtet e LDK-së për përfshirje në dialog

By | January 3, 2019

Zeka – Hazirit: Qëkur vdiq Rugova, e gjithë LDK-ja jeni vetëm printer i Thaçit

By | December 25, 2018

LUTA SI FUTA, FAQEZI – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 15, 2018

Vjosa dhe politika e patokëve – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | September 14, 2018

Kosovë, fillojnë festimet për 28 Nëntorin

By | November 27, 2017

Shtohet rrethi kundër, edhe pesë deputetë të PAN-it nuk votojnë Haradinajn si kryeministër

By | July 13, 2017

Milaim Zeka i përgjigjet Lutfi: LDK-ja kishte shërbim sekret, ja kush ishte shefi

By | March 23, 2017

Lutfi Haziri e godet rëndë PDK-në për vrasjet e pasluftës (Video)

By | March 21, 2017

LDK në Gjilan kërkon zbardhjen e vrasjeve të veprimtarëve të LDK-së

By | March 18, 2017

Prokuroria: Aktiviteti kriminal i Lutfi Hazirit dëmtoi rëndë Gjilanin

By | September 6, 2016

Haziri: Donika Gërvalla nuk është anëtare e KP të LDK-së

By | May 20, 2016

Donika Gërvalla: Lutfi Haziri, ti je një hienë!

By | February 27, 2016