VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: territoret

Lutfi Haziri zbulon kërkesën e Serbisë për territor dhe kufijtë e rinj të Kosovës

By | May 7, 2020

Berisha: Argatë të Beogradit nxorën në treg territoret e Kosovës

By | October 20, 2018

KOSOVA S’MUND TË FIRMOSË MË PAK SE NJOHJA NGA SERBIA – Nga SHABAN MURATI

By | June 12, 2018

Dokument: Ja sa shqiptarë kishte në Shkup, Tetovë dhe Gostivar para një shekulli

By | March 28, 2017

Trumpi kritikon Izraelin për vendbanimet ilegale

By | February 10, 2017