VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidente

(Video) Alketa Vejsiu e ka idhull Edi Ramën! Ndërsa Edi Ramës ia ka qejfi ta emërojë Alketa Vejsiun presidente në vend të Ilir Metës! Nga Elida Buçpapaj

By | February 9, 2020

Presidentët Bush, Obama flasin në ceremoninë për John McCainin në Katedralen e Uashingtonit

By | September 1, 2018

Clinton merr përgjegjësi për humbjen, por fajëson Rusinë dhe FBI-në

By | May 3, 2017

Më 10 prill 1963 lindi Doris Leuthard, presidentja aktuale zvicerane

By | April 10, 2017

10 presidentë amerikanë në një ekspozitë në Prishtinë nga fotografi shqiptaro-amerikan i Shtëpisë së Bardhë

By | April 4, 2017

Hillary Clinton e nis me një show televiziv të saj dhe pastaj do të rikandidojë për Presidente në SHBA

By | January 26, 2017

Presidentja e Speciales e nis punën pas dy javësh

By | January 5, 2017

Sot Obama pret Trumpin në Shtëpinë e Bardhë

By | November 9, 2016

Hillary Clintoni nuk arrin të bëhet gruaja e parë presidente e Shteteve të Bashkuara

By | November 9, 2016

Sondazhi i fundit: Ja epërsia e Hillary Clintonit ndaj Donald Trumpit

By | November 6, 2016

Në Prishtinë sot do të mbahet manifestimi “Së bashku për Hillary Clinton”

By | November 6, 2016

Mijëra koreano jugorë kërkojnë dorëheqjen e presidentes

By | November 5, 2016

CNN: Si ndahen votat elektorale dhe kush bëhet President

By | November 4, 2016

Fati i botës është në rrezik, thotë Obama

By | November 3, 2016

Clinton fton FBI-në të nisë hetimet për postën e saj elektronike

By | October 29, 2016

Të hënën debati i parë televiziv Trump – Clinton

By | September 25, 2016

Studentët shqiptarë mbi zgjedhjet presidenciale në Amerikë

By | September 21, 2016

Clintoni thotë se ndihet më mirë, i kthehet fushatës

By | September 13, 2016

Clintoni anulon takimet e fushatës në Kaliforni

By | September 12, 2016

Joe Biden bën që të heshtë e gjithë salla me reagimin e tij emocional

By | September 2, 2016

Hillary Clinton i bën publike taksat

By | August 13, 2016

Zbulohen lidhjet ruse me sulmin kibernetik ndaj demokratëve amerikanë

By | August 2, 2016

Hillary Clintoni pranon emërimin historik si kandidate për presidente

By | July 29, 2016

Obama: Rusia ndoshta i ka rrjedhur emailat për të ndikuar në zgjedhje

By | July 27, 2016