VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Baton Haxhiu

Rrjeti social e bën për një lek Alketa Vejsiun dhe të ftuarin e saj Baton Haxhiun!

By | March 7, 2020

(Video) Foto për Prokurorin e Përgjithshëm të Republikës të Shqipërisë

By | March 2, 2020

Detaje që nuk i keni dëgjuar më herët, Haradinaj: Si më joshën për ndarjen e Kosovës (video)

By | January 24, 2020

Kujtesë: Baton Haxhiu dhe lidhjet e tij me Stanishiçin – Prej vitit 1990 Baton Haxhiu është bashkëpunëtor i Sigurimit Shtetëror të Serbisë

By | January 24, 2020

Avni Dehari: Baton Haxhiu është argat dhe përgjegjës për vdekjen e Astritit

By | October 26, 2019

Zbulimi tronditës: “Ti ke qenë bashkëpunëtor yni, dëshiron ta dëshmoj”, kështu reagoi Baton Haxhiu kur i tha Millosheviçi

By | October 21, 2019

(Video) Albin Kurti: Baton Baxhiu është një nga njerëzit më të urryer në Kosovë!

By | October 8, 2019

Përlotet “live” Baton Haxhiu, humbet bastin që mund t’i kushtojë shtrenjtë, çfarë tha para zgjedhjeve

By | October 7, 2019

Berisha godet ashpër Baton Haxhiun: Vdiq dhe u ngjall nga serbët, të hysh në studion e tij është njësoj si të hysh në studio të Beogradit

By | July 26, 2019

Shkoi Bajrushi n’Amerikë, që t’i thotë Mustafës ik! – Nga Florim Zeqa

By | July 13, 2019

Shpërthen gazetari Andi Bejtja: Baton Haxhiu duhet shpallur non grata në Shqipëri

By | June 28, 2019

Mesila Doda tregon se a do ta godiste me të vërtetë Baton Haxhiun me gotë

By | June 27, 2019

Pas Samitit të Berlinit, radhën e ka populli i Kosovës! – Nga Florim Zeqa

By | May 8, 2019

LAJM: LOJTARËT PËR NDARJEN E KOSOVËS PËRSËRI NË TIRANË – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | May 4, 2019

Drama në Berlin, kush çfarë i tha kujt (dhe Baton Haxhiu über alles) – Nga Berat Buzhala

By | May 2, 2019

Tedi Blushi i përgjigjet Baton Haxhiut: Pse shpif zëdhënësi i Stanishiçit!

By | March 22, 2019

PO BIJE MASKA E HASHIM THAÇIT!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 4, 2019

Shqiptarët nuk i vrasin tradhtarët e tyre – ata vdesin në qetësi pa e brejtur fare ndërgjegjën për tradhëtitë e kryera – Nga Nue Oroshi

By | February 24, 2019

Ramush Haradinaj Baton Haxhiut: ke kaluar çdo limit, rri në punën tande!

By | February 8, 2019

Debati për kufijtë e Kosovës përplas ashpër Baton Haxhiun dhe Sali Berishën

By | February 5, 2019

Albin Kurti: Baton Haxhiu ndërmjetësi i Beogradit tek Rama (video)

By | February 5, 2019

Albin Kurti: Baton Haxhiu, një ndër njerëzit më të urryer në Kosovë, ka lidhje me shefin e Shërbimit serb. Duhet një “Pranverë Shqiptare”

By | February 4, 2019

Naim Maloku, ish ushtaraku dhe komandanti i UÇK-së, tregon planin serb për shpëtimin e Thaçit nga Specialja

By | January 22, 2019

Meta tallet me Baton Haxhiun: Nuk habitem nëse thotë edhe që Adem Jashari u vra për t’i dhënë Serbisë, Mitrovicën

By | January 18, 2019