VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Perëndimi

Vuçiçi: Serbia pret “vjeshtë të vështirë” për çështjen e Kosovës

By | August 8, 2019

Jemi me Angela Merkel dhe me Ramushin!

By | July 19, 2019

Vespa me Sgarbin ngjajne si personazhet e grupeve Marxiste Leniniste! Nga Zana Litos

By | March 7, 2019

Skela ime – Poezi nga VIRON KONA

By | October 31, 2018

Mbramja – Poezi nga ESAD MEKULI

By | August 6, 2018

Vuçiçi: Serbinë e pret katastrofa rreth Kosovës

By | June 7, 2018

Çfarë po ndodh me Perëndimin? – Nga VASIL KURETA

By | May 24, 2018

Putin i rreh shpatullat Vuçiç dhe e mbështet ‘për luftë’: Pa Rusinë, nuk ka zgjidhje për Kosovën!

By | May 11, 2018

Vuçiç: Perëndimi mbështet fuqishëm pavarësinë e Kosovës

By | March 22, 2018

SHBA: Diplomati Fried ka tërhequr vërejtjen për izolacionizëm dhe agresion rus

By | February 25, 2017

Stoltenberg: Shqetësime për shkak të pikëpamjeve të Trumpit për NATO-n

By | November 13, 2016

Donald Lu e mundi kaçakërinë Berisha me rreth 100 deputetët e Reformës Nga Spartak Ngjela

By | July 21, 2016

NATO, BE dhe Perëndimi përballë kërcënimeve – Nga SHABAN MURATI

By | May 2, 2016

Reagim solidarizuaes i Perëndimit ndaj sulmeve terroriste në Bruksel

By | March 22, 2016

Trumpi thotë se Islami e urren Perëndimin

By | March 10, 2016

Konceptualisht e praktikisht jemi ende në Lindjen sovjetike, ndonëse themi se shkojmë drejt Perëndimit Nga Artan FUGA

By | January 10, 2016