VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhjet Parlamentare

Shqiptarët në Luginë bashkohen për herë të parë, synojnë tri ulëse

By | June 8, 2020

Zgjedhjet parlamentare dhe lokale në Serbi mbahen më 21 qershor

By | May 4, 2020

Albin Kurti: Do t’i marr serbët në Qeveri, por jo Listën Srpska

By | October 7, 2019

Albin Kurti, kryeministër i Kosovës, Vjosa, kryetare reformuese e LDK-së! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | September 30, 2019

“Zgjedhjet e parakohshme parlamentare, zgjidhja e krizës politike?”-DW tregon kur opozita rinis protestat e mëdha

By | September 30, 2019

Steinmeier: Ia vlen të luftohet për Evropë të bashkuar

By | May 26, 2019

Edi Ramën nuk e duan më as të vetët! A po krijohet një fraksion në Partinë Socialiste?! (video)

By | April 5, 2019

Blerja e votave, çfarë thuhet në raportin e DASH-it

By | March 14, 2019

Deklarata e papritur e Kryemadhit: PS po përgatitet për zgjedhje të parakohshme, e ka filluar fushatën

By | March 5, 2019

Express: Në vend të përgjigjes për z Surroi (dokumente)

By | February 29, 2016