VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: PDK

Jusuf Buxhovi: Dëmi që PDK-ja, LDK-ja dhe AAK-ja ia kanë bërë Kosovës është shumë i madh

By | June 25, 2020

Veseli pas takimit me Thaçin: PDK-ja do të jetë në opozitë

By | April 1, 2020

Haradinaj: Unë luftoja e këta të PDK-së më quanin dezertor nga “Rogner”-i

By | September 14, 2019

Intervista – Veseli: S’ka më kryeministër me qira

By | August 7, 2019

Partinë e cubave të Kosoves nuk e lajnë as Drini, as Buna Nga Xhafer Shatri

By | July 13, 2019

Përçarjet e mëdha, ç’po ndodh me Vetëvendosjen dhe PDK-në

By | February 1, 2018

U VUNË MASAT E DHUNSHME ADMINISTRATIVE NË PARTINË DEMOKRATIKE TË KOSOVËS – Nga Prof. Dr. Binak Maxharraj

By | November 29, 2017

PDK pëson humbjen më të madhe që nga themelimi – ja dallimi me vitin 2000

By | November 20, 2017

Ja emrat e 21 deputetëve të PDK-së

By | June 18, 2017

Deklarata e parë e Haradinajt pas kandidimit për Kryeministër: Do ta nderoj atdheun

By | May 17, 2017

Ramush Haradinaj shihni çka thënë më 10 Maj 2017: Kemi vija të kuqe me PDK dhe LDK

By | May 17, 2017

LDK dënon dhunën ndaj Xharrës: bindjet e saj duhet të respektohen

By | May 13, 2017

Hoxhaj thirrje për dënimin e sulmuesve të Xharrës: shteti nuk e mbrojti dot një grua

By | May 13, 2017

FOTOT – Pas rrahjes brutale, Arbana Xharra del nga spitali

By | May 13, 2017

Video-intervistë e Fatmir Sejdiut: Mustafa i papërgjegjshëm, të largohet nga kreu i LDK-së

By | May 11, 2017

Haradinaj: Lajm i mirë rrëzimi i qeverisë, AAK ka vija të kuqe për PDK-në e LDK-në

By | May 10, 2017

Në pritje të lajmit të mirë – Nga Florim Zeqa

By | May 6, 2017

Karremi i Ushtrisë për zgjedhje – Nga Faton MEHMETI

By | March 28, 2017

Veseli: Do ta kemi ushtrinë dhe miqësinë me SHBA-në

By | March 25, 2017

Ethet e zgjedhjeve kanë nisë:Sipas sondazheve të Rrokum TV: VV e para, pastaj PDK, AAK-Nisma, LDK në bisht

By | March 23, 2017

Lutfi Haziri e godet rëndë PDK-në për vrasjet e pasluftës (Video)

By | March 21, 2017

Luhatet koalicioni qeverisës, Kosova drejt zgjedhjeve

By | March 12, 2017