VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zvicra

Për të nëntin vit rresht, Zvicra numri një në botë për inovacion

By | July 25, 2019

Zvicra ka rreth 500 mijë milionerë dhe tendenca është në…

By | July 12, 2019

Presidenti amerikan Woodrow Wilson dhe Lidhja e Kombeve, kështu bota zgjodhi Gjenevën!

By | July 9, 2019

Kur mbreti i ri i Tajlandës shëtiste në këmbë në Zvicër

By | May 7, 2019

Zvicra-NATO: një flirtim i gjatë pa martesë Nga Olivier Pauchard

By | April 8, 2019

Albinfo.ch e censuron Ambasadorin e Zvicrës! – Nga Elida Buçpapaj

By | March 28, 2019

(Video) Ambasadori zviceran Jean-Hubert Lebet: Ne jua paguajmë ujësjellësin, ju i paguani veteranët e rrjeshëm!

By | March 27, 2019

Zvicra, në vend të parë për të drejtat e grave

By | March 8, 2019

Zvicra ka sistemin e tretë më të mirë universitar në botë

By | February 27, 2019

Shtatë arsye pse Zvicra është shteti më i mirë në botë

By | February 25, 2019

Djathi: Importet më të mëdha të vendeve të BE vijnë nga Zvicra

By | January 19, 2019

Zvicra është vendi më i globalizuar

By | December 27, 2018

Zvicra uron shqiptarët për Ditën e Flamurit!

By | November 28, 2018

Zviceranët janë të dashuruar pas udhëtimit me tren

By | October 4, 2018

Viti i tetë radhazi – Zvicra vendi më inovativ në botë

By | July 11, 2018

Botërori 2018, dy biletat e fundit për çerekfinale

By | July 3, 2018

Gjenerali kroat, Ante Gotovina bën shqiponjën pas fitores të Zvicrës me Serbinë

By | June 25, 2018

Formacionet zyrtare – Brazili me të gjithë yjet, Zvicra hedh 4 shqiptarë në fushë

By | June 17, 2018

Palma e Artë e festivalit të Filmit në Kanë krijohet nga Chopard në Zvicër

By | May 15, 2018

Zvicra pret në një vizitë zyrtare presidentin e Gjermanisë Frank Walter Steinmeier – Gjermania dërgon “joshësin” e saj në Zvicër Nga Petra Krimphove, Berlin

By | April 25, 2018

Zvicra bën thirrje për de-përshkallëzim

By | April 14, 2018

NË LOZANË KRYEQYTETIN OLIMPIK E BURGDORF Reportazh nga ELIDA BUÇPAPAJ dhe SKËNDER BUÇPAPAJ

By | March 16, 2018