VOAL

VOAL

Tag Archive: Shirley Cloyes DioGuardi

Ish – Kongresmeni Joe & Shirley Dioguardi i LQSHA kërkojnë që DASH dhe BE të ndalin presionin ndaj Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

November 15, 2022
Send this to a friend