VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Barcelona

LIVERPUL MADHËSHTOR NË FINALE, Barcelona përmbyset në “Anfield”

By | May 8, 2019

Barcelona shkruan për talentin drenicar

By | October 3, 2016

Messi në kërkim të golit të 500-të në “El Clasico”

By | April 1, 2016

Liga e Kampionëve, Bayerni më dominues se Reali dhe Barcelona

By | December 10, 2015

Barcelona e turpëron Realin në Madrid 0 me 4 (video)

By | November 21, 2015

Barcela synon Granit Xhakën

By | October 20, 2015

23 futbollistët dhe 10 trajnerët kandidatë për Topin e Artë – ja lista

By | October 20, 2015

Konfirmohet interesimi i Barcelonës dhe Realit për Mustafin

By | June 26, 2015

SOT GLOBI NDALET PËR NDESHJEN JUVENTUS-BARCELONA

By | June 6, 2015