VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Adriatik Riza Dosti

Per ATA qe vazhdojne ende te luajne Teater edhe pse Teatri u prish.,.. Nga Adriatik Riza Dosti

By | May 21, 2020

Qe shqiptaret te zgjohen njehere e mire nga gjumi…. Nga Adriatik Riza Dosti

By | May 19, 2020

Firmetaret e Prishjes …. …ose Peticionistet e Turpit ! Nga Adriatik Riza Dosti

By | May 16, 2020

Rrugaceri ne emer te Profesionit …. Nga Adriatik Riza Dosti

By | May 12, 2020

Ajo nuk ishte thjesht ”një Grua” – Nga Adriatik Riza Dosti

By | May 11, 2020

Per luften e tij kunder komunizmit, Kongresi Amerikan dhe Presidenti Richard Nixon dekoron shqiptarin Kadri Cakrani me ”Medal of Freedom” i SHBA Nga Adriatik Riza Dosti

By | May 8, 2020

Po sikur nuk shkon qe te jesh TI gjithmone e para o Alketa…. Nga Adriatik Riza Dosti

By | May 6, 2020

Ja pse Erion Veliaj eshte po aq i poshter sa edhe vete Rama…. Nga Adriatik Riza Dosti

By | April 30, 2020

Ferrat qe kemi neper kembe… S’na lene te ecim perpara o motra e vellezer Jooooo…. Nga Adriatik Riza Dosti

By | April 28, 2020

Vlonjati qe tronditi Beogradin … ….ose Sokol Kushta qe mundi Barcelonen ! Nga Adriatik Riza Dosti

By | April 12, 2020

Vrasja e Dashamir Fagut – Vrasja qe tronditi Shqiperine…. Nga Adriatik Riza Dosti

By | April 3, 2020

Kombinati i Vdekjes… Nga Adriatik Riza Dosti

By | March 31, 2020

Kush jane çakejte qe po e sulmojne dhe po e kercenojne me jete Agron Tufen… Nga Adriatik Riza Dosti

By | April 25, 2019

In memoriam Skender Hyka …ose Gianni Rivera i futbollit shqiptar… Nga Adriatik Riza Dosti

By | July 5, 2018