VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: koronavirusi

Koronavirusi, sa të sigurtë jemi në det dhe pishina

By | May 22, 2020

Bisedë me znj. Bojkena Selmanaj në vijën e parë të Frontit kundër koronavirusit, NY – Bisedoi Keze Kozeta Zylo

By | May 20, 2020

SHBA, rreth 90 mijë të vdekur nga COVID-19

By | May 17, 2020

Rreth 123 000 kompani zvicerane, në vështirësi serioze nga koronavirusi, kanë marrë kredi

By | May 15, 2020

Nga mesnata fillon rihapja e Zvicrës me Gjermaninë dhe Austrinë

By | May 15, 2020

Numri i vdekjeve nga COVID-19 në mbarë botën tejkalon shifrën 280 mijë

By | May 10, 2020

Pishinat në Zvicër nuk do të rifillojnë para 8 qershorit

By | May 10, 2020

Trump: “Virusi do të zhduket pa vaksinë, në SHBA 95 mijë të vdekur”

By | May 9, 2020

Ambasadorja shqiptare në SHBA: Janë mbi 50 shqiptarë që humbën betejën me virusin. 4 do të prehen sot në atdhe

By | May 9, 2020

Infektologu suedez: Masat e izolimit vetëm po e vonojnë atë që është e pashmangshme

By | May 9, 2020

Shkencëtarët krijojnë “simfoninë” e koronavirusit

By | May 9, 2020

Koronavirusi lë në hije ngjarjet për Ditën e Fitores në Evropë

By | May 8, 2020

SHBA, niveli i papunësisë më i larti që nga Depresioni i Madh

By | May 8, 2020

Fytyra e re e trafikut ajror

By | May 4, 2020

Koronavirusi vret shtrëngimin e duarve

By | May 3, 2020

Merkel: Për vaksinën kundër COVID-19 nevojiten rreth 8 miliardë euro

By | May 3, 2020

Trumpi thotë se ka parë prova që e ndërlidhin virusin me laboratorin kinez

By | May 1, 2020

Gjermania që lehtësoi masat tani detyrohet të rikthejë ato pas rritjes së numrit të të prekurve

By | April 30, 2020

Si të mbrohesh nga koronavirusi në aktivitetin e jetës së përditshme

By | April 27, 2020

Rreth 3 milionë të infektuar me koronavirus në botë

By | April 27, 2020

Ndërron jetë nga Koronavirusi në moshën 36-vjeçare futbollisti shqiptar

By | April 26, 2020

Gjermania pritet ta bëjë të ligjshme punën nga shtëpia edhe pas pandemisë

By | April 26, 2020

Presidenti Trump në përballje me gazetarët

By | April 26, 2020

Mikrobiologu rus zbulon: Shkencëtarët në Vuhan bëjnë gjëra të çmenduar në laboratorin e tyre

By | April 23, 2020