VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: NOVI SAD

Zëri i Amerikës: Kosova nuk merr pjesë në takimin e Ohrit

By | November 10, 2019

“Edi is the guy”, me batuta e buzëqeshje Rama-Vuçiç shëtisin për qejf rrugëve të Novi Sadit (FOTOT dhe VIDEO)

By | October 10, 2019

Serbia u kërkon Kishave Evropiane të pengojnë Kosovën në UNESCO

By | June 3, 2018

Ndalohet hyrja e sportistëve të Kosovës në Serbi

By | May 9, 2018

Karateistët e Kosovës nuk pranojnë garën në Serbi, pa simbole shtetërore

By | May 4, 2018

“Dridhet” Serbia, pas Katalonjës është Vojvodina që kërkon referendum për shkëputje

By | October 5, 2017