VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: UEFA

Sot 4 vjet më parë, Kosova u pranua në UEFA

By | May 3, 2020

UEFA ka “plane alternative” për të shpëtuar sezonet e futbollit

By | March 29, 2020

Emocionet e javës së dytë në UEFA Ligën e Kampioneve fillojnë nesër

By | September 30, 2019

Liga Evropiane e Konferencës do të fillojë nga viti 2021

By | September 25, 2019

UEFA me dorë të hekurt: 100 mijë euro gjobë për incidentin me himnin në “Stade de France”

By | September 15, 2019

UEFA: Goli i Ajaxit kundër Real Madridit ishte i rregullt

By | March 8, 2019

Duka zgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s

By | February 7, 2019

Goli i Milot Rashicës është zgjedhur nga UEFA si më i bukuri

By | January 1, 2019

UEFA nominon 50 futbollistë për “ekipin e vitit”

By | December 10, 2018

Nesër dhe pasnesër vazhdojnë ethet në Ligën e Kampioneve

By | November 26, 2018

Organizatore e “EURO 2024” do të jetë Gjermania

By | September 27, 2018

UEFA të enjten merr vendimin për organizatorin e “EURO 2024”

By | September 24, 2018

Stadiumi “Fadil Vokrri” është i gatshëm për ndeshje ndërkombëtare

By | August 30, 2018

Postimi aksidental i UEFA-s, zbulon fituesin e “Champions League” para se të luhet finalja

By | May 4, 2018

Liga e Kampionëve, fillojnë ethet e ndeshjeve të kthimit

By | April 30, 2018

UEFA Liga e Evropës, nesër ndeshjet e para të gjysmëfinales

By | April 25, 2018

Roma e zbuloi kundërshtarin në “Champions” 2 orë më përpara, tronditet rëndë besimi në UEFA

By | April 13, 2018

Ronaldo rekord të ri në Ligën e Kampionëve

By | April 4, 2018

E bujshme – Dënimi i Skënderbeut, turqit dalin kundër UEFA-s

By | March 31, 2018

FOTOT – E dënuan me 10 vite pezullim, kush janë 3 gjyqtarët e UEFA-s që e dënuan Skënderbeun

By | March 29, 2018