VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rada Trajkoviq

Trajkoviq: Thaçi dhe Vuçiq shkojnë në Washington për të nënshkruar marrëveshjen

By | June 16, 2020

Trajkoviq: Situata aktuale i konvenon Thaçit e Vuçiqit, shkarkimi i Kurtit çon në destabilizim

By | April 27, 2020

Beogradi fajësohet për nxitje tensionesh te serbët e Kosovës

By | September 15, 2019

Trajkoviq: Specialja ka intervistuar Thaçin në zyrën e tij e Veselin në Slloveni

By | July 24, 2019

Trajkoviq: Dorëheqja e Haradinajt do të sjellë pasoja të mëdha për Serbinë

By | July 22, 2019

Komunat në veri krijojnë distancë me serbët në jug të Kosovës

By | November 29, 2018

Rada Trajkoviq: Aleksandar Vuçiqi ngre tensione, po vë në rrezik serbët në Kosovë dhe po i manipulon

By | November 23, 2018