VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Twitter

Presidenti Trump takon shefin e Twitterit

By | April 24, 2019

Twitter u kërkon përdoruesve ndryshimin e fjalëkalimeve

By | May 4, 2018

Twitter: Nuk do të bllokohen postimet e liderëve botërorë

By | January 6, 2018

Britania kërcënon me sanksione rrjetet sociale Facebook, Twitter

By | December 29, 2017

Kompanitë e mediave sociale dëshmojnë në Kongres

By | November 1, 2017

Twitter ndalon reklamat nga mediat shtetërore ruse

By | October 26, 2017

Twitter: Bllokohen mijëra profile për shkak të “promovimit të terrorit”

By | March 22, 2017

Rrjetet sociale do të bashkëpunojnë kundër ekstremistëve

By | December 6, 2016

Kulla Eiffel do të ketë ngjyrat e kombëtares që merr më shumë mbështetje

By | June 10, 2016

CIA e rikrijon në Twitter ngjarjen për vrasjen e bin Ladenit

By | May 2, 2016

Netanyahu e publikoi listën e shpenzimeve të tij mujore në Twitter

By | March 18, 2016

Shqiptaro-amerikanja e mirënjohur Lisa Milicaj citohet sot nga kandidati për President të SHBA Donald Trump

By | January 22, 2016

Papa Françesku në Twitter: Korrupsioni është kancer i shoqërisë

By | October 20, 2015

Kryeministri Rama shkon në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes – Vuçiç reagon për fitoren

By | October 8, 2015

Ish-Mbretëresha e bukurisë Lara Abdallat: Do ta eleminojmë ISIS dhe rrëzojmë Kalifatin (Foto)

By | August 14, 2015

Blerim Xhemaili ia mbyll gojën gazetës Blick

By | July 20, 2015

Michelle Obama – Jemi krenarë për Serenën

By | July 11, 2015

PAS TREPIKËSHIT KOMBËTARJA SHQIPTARE NGJITET NË VEND TË DYTË

By | July 10, 2015

SHBA, nismë për të luftuar ISIS me mediat sociale

By | July 9, 2015

Tifozët e Interit nisin fushatën #SaveShaqiri

By | July 8, 2015

Boks – Fury ndeshet me kampionin botëror Klitschko në tetor

By | July 7, 2015

VARUFAKIS JEP DORËHEQJEN – EUROGRUPI NUK E PRANON SI PARTNER NË BISEDIME

By | July 6, 2015

REAGON NË TWITTER AMBASADA AMERIKANE PAS KERCËNIMEVE TË ISSIS DHE QAZIM SEJDINIT KUNDËR GAZETARËVE

By | June 18, 2015