VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qytetarët

Maqedoni e Veriut: Qytetarët posedojnë 621 mijë armë, vetëm një e katërta janë të regjistruara

By | August 11, 2019

“Në protestë me familjet”! Basha tjetër mesazh shqiptarëve (video)

By | July 8, 2019

Qytetarët pro studentëve: Bashkohuni me popullin, rrëzoni Ramën!

By | December 13, 2018

Tërmet i pazakontë në Shqipëri, panik në të gjithë vendin, qytetarët dalin në rrugë (VIDEO)

By | July 4, 2018

“Dita me dyer të hapura”, interes i lartë për institucionet e BE-së

By | May 6, 2018

“Deri në vdekje” – Përkeqësohet situata te Rruga e Kombit, i vihet flaka kabinave, thyhet trau. 3 të lënduar (foto+video)

By | March 31, 2018

Berisha bën thirrje: Shqiptarët nesër të gjithë në shesh për të rrëzuar narko-shtetin

By | December 17, 2017

PD thirrjen e fundit për PS-në dhe LSI-në: Respektoni vullnetin e zgjedhësve, mos dëmtoni procesin!

By | June 25, 2017

Video: Meta troç nga Lezha: As jeta ime s’ka vlerë para votës së lirë të shqiptarëve sot

By | June 25, 2017

Nesër vjen në Tiranë: Ja apeli që bën sot Hoyt Brian Yee

By | May 14, 2017

Protesta ndryshe e PD-së, Basha i bashkohet turmës dhe….(Video)

By | February 18, 2017

Basha – Policisë: Mos na provokoni, ndryshe…

By | February 17, 2017

Haradinaj – protestuesve: Nuk shkel mbi lirinë e popullit tim

By | January 21, 2017