VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: autoritetet

Rada Trajkoviçi: Thaçi është bartësi kryesor i idesë së ndarjes së Kosovës

By | February 14, 2018

Mogherini qëndron sot në Prishtinë dhe Mitrovicë

By | March 4, 2017

Kosovë, raste të reja të rekrutëve për ISIS

By | October 24, 2016

Raporti sekret: Si po ndihmon Policia trafikun e kanabisit. Kujt ia çon “valixhet” me para

By | October 2, 2016

Serbia mban peng marrëdhëniet ndërkombëtare të Kosovës

By | June 8, 2016

Zëri i Amerikës: Dorëzohet Azem Syla

By | April 29, 2016