VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti serb

Drejt marrëveshjes, pa kërkim-falje

By | December 16, 2019

VIDEO – Gazetari ndërkombëtar që e filmoi masakrën e Reçakut: Unë i kam të dokumentuara të gjitha krimet

By | December 11, 2019

Vuçiç takon ambasadorin rus në Serbi lidhur me skandalin e dyshuar të spiunazhit

By | November 21, 2019

Vuçiq zhvillon bisedë telefonike me Ramën dhe Zaevin

By | November 4, 2019

Shengeni serb si tallje me Shqipërinë – Nga SHABAN MURATI

By | October 11, 2019

Vuçiq pas takimit me Papën: Vatikani nuk do ta njohë Kosovën

By | September 12, 2019

Vuçiq do të takohet me sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo

By | August 19, 2019

Vuçiçi: Serbia pret “vjeshtë të vështirë” për çështjen e Kosovës

By | August 8, 2019

Vuçiq dhe Merkel bisedojnë për dialogun Kosovë-Serbi

By | June 8, 2019

Bushati: Serbia mos pretendojë marrëdhënie të mira me Shqipërinë, për sa kohë vazhdon agresionin diplomatik ndaj Kosovës

By | May 7, 2019

Vuçiç: Kosova nuk është sot në OKB, falë meje dhe tre të tjerëve

By | March 18, 2019

Osmani: Në qarqet diplomatike flitet që Thaçi dhe Vuçiç kanë hartuar një dokument të fshehtë 12 pikësh

By | February 22, 2019

Përballja e tensionuar Thaçi-Vuçiç në Mynih, flasin për marrëveshje me sakrificë ku të dy palët kënaqen (video)

By | February 16, 2019

Vuçiç: Pas protestave në Beograd qëndron dikush nga Kosova

By | February 10, 2019

Kosova në margjinat e Forumit Ekonomik në Davos

By | January 24, 2019

Presidenti rus Putin në Serbi

By | January 17, 2019

Vuçiqit i kërkohet të paraqesë “planin e tij për Kosovën”

By | January 11, 2019

Vuçiç: Kompromisi fitore, Kosova s’duhet të mbetet pa serbë

By | January 6, 2019

Serbia: NATO e ndihmoi krijimin e Ushtrisë së Kosovës

By | December 16, 2018

Vuçiç: Largimi i UNMIK-ut na detyron të mbrojmë njerëzit tanë

By | October 17, 2018

Vuçiç: Kutinë e Pandorës e hapën ata që njohën Kosovën

By | October 6, 2018

KOSOVA S’MUND TË FIRMOSË MË PAK SE NJOHJA NGA SERBIA – Nga SHABAN MURATI

By | June 12, 2018

“Fundi i dialogut do të arrihet… edhe me kompromise të dhimbshme”

By | May 31, 2018

Vuçiçi: Nuk ia dhashë dorën sot Thaçit në Shkup, asgjë nuk i besoj

By | April 28, 2018