VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Prishtinë-Beograd

Presidenti Thaçi udhëton për në SHBA

By | February 23, 2020

Kosova dhe Serbia nënshkruajnë marrëveshje për hekurudhën dhe autostradën

By | February 14, 2020

Islanda do të menaxhojë hapësirën e ulët ajrore të Kosovës

By | February 7, 2020

Borell: BE-ja do të angazhojë përfaqësues të posaçëm për dialogun Kosovë-Serbi

By | January 31, 2020

Grenell: Kosova të heqë tarifat – Serbia të ndalë fushatën kundër njohjeve (video)

By | January 23, 2020

Taksa 100 për qind nuk kursen mallrat përmes linjës ajrore Prishtinë – Beograd

By | January 22, 2020

Richard Grenell nesër e pasnesër në Prishtinë dhe Beograd

By | January 22, 2020

“Evituam njohjen e Kosovës”, Vuçiç reagim provokues pas marrëveshjes për linjën ajrore Prishtinë-Beograd

By | January 22, 2020

Grenell për marrëveshjen ajrore: Ky është vetëm fillimi i asaj që planifikojmë për Serbinë e Kosovën

By | January 22, 2020

SHBA e cilëson historike, kurse BE-ja “e befasuar” me marrëveshjen e linjës ajrore Beograd-Prishtinë

By | January 22, 2020

Vetëvendosja e përmbajtur për marrëveshjen në Berlin, po i pret dokumentet

By | January 21, 2020

Trump: Fluturimet Kosovë-Serbi, një fitore

By | January 21, 2020

Stoltenberg: Marrëveshjet me Lufthansan për linjën Prishtinë-Beograd, hap i rëndësishëm

By | January 20, 2020

Thaçi mirëpret synimet për hapjen e linjës ajrore Prishtinë-Beograd

By | January 20, 2020

Kosova dhe hileja me të cilën Vuçiçi e joshi Ramën – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | November 2, 2019

Palmer: Kosova të heqë tarifat, Serbia të ndalë fushatën për deligjitimim

By | October 24, 2019

Diplomatja gjermane: Po koordinohemi me Amerikën për Kosovën, prekja e kufijve destabilizon Ballkanin

By | October 17, 2019

Kurti për AA: Arkivat e Stambollit të nevojshme për çmontimin e mitit të Serbisë

By | October 12, 2019

Intervista – Joseph: Roli udhëheqës amerikan është thelbësor. Evropianët nuk janë në gjendje të merren vetë me problemin e Kosovës dhe Bosnjës

By | July 25, 2019

Ekspertët ndërkombëtarë: Në Berlin do të synohet rifillimi i dialogut, duke lënë anash bisedimet për kufijtë

By | April 27, 2019

Drecun: Zgjidhja për Kosovën mund të jetë ndryshe prej rezolutës 1244

By | March 13, 2019

Majko: Protestat e studentëve, ishin reagim ndaj sistemit politik në Shqipëri

By | February 11, 2019

Trumpi do t’ia marrë nga dora Mogherinit marrëveshjen Kosovë –Serbi, çfarë thonë në Bruksel?

By | January 10, 2019

NATO e gatshme të intervenojë nëse ka dhunë në Kosovë

By | July 31, 2018