VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Netanyahu

Irani e quan Netanyahun “bari gënjeshtar”

By | May 1, 2018

Izrael, kryeministrit i jepet autoriteti për shpalljen e luftës

By | May 1, 2018

Izraeli pranon shkatërrimin e reaktorit të Sirisë në vitin 2007

By | March 21, 2018

Netanyahu: Frenimi i Iranit, sfidë e përbashkët për Izraelin, SHBA-në

By | March 6, 2018

Izraeli heton Kryeministrin, hajdutët shqiptarë kanë imunitet! – Nga Mimoza Dajçi

By | March 3, 2018

Tensione pas komenteve të Kryeministrit të Izraelit

By | February 13, 2018

Izrael: Mijëra demonstrues kërkuan dorëheqjen e Netanyahut

By | December 24, 2017

Macron: Nuk mbështes vendimin e Trumpit

By | December 11, 2017

Netanyahu iu bën thirrje vendeve evropiane për ta njohur Jerusalemin

By | December 11, 2017

Dhjetëra mijëra izraelitë në protesta kundër Netanyahut

By | December 10, 2017

Izrael: Protestë masive kundër korrupsionit dhe Netanyahut

By | December 3, 2017

Liderë të Izraelit, Turqisë e Gjermanisë mblidhen në Rusi

By | March 9, 2017

Trump: Do të pajtohem me çdo marrëveshje mes Izraelit dhe Palestinës

By | February 16, 2017

Netanyahu dhe Abbas kanë pranuar në parim të takohen në Moskë

By | September 8, 2016