VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Skënder Zogaj

Skënder Zogaj, ish-bashkëpunëtor i ngushtë i Ahmet Krasniqit: Fatos Klosi e di kush e vrau kolonelin

By | September 22, 2018

TUNGJATJETA PRESIDENTI IM, ZOTI RUGOVA! – Nga REXHEP SHAHU

By | January 22, 2017

NE KUJTIM TE XHEMAJL MUSTAFES DHE GANI AZEMIT

By | October 26, 2016

Analisti Skënder Zogaj: Kryekriminelët edhe në radhët e LDK-së

By | October 1, 2016