VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: AAK

Jusuf Buxhovi: Dëmi që PDK-ja, LDK-ja dhe AAK-ja ia kanë bërë Kosovës është shumë i madh

By | June 25, 2020

Asambleistja e AAK-së i reagon analistit politik: Pa Ibrahim Rugovën, nuk do të kishte Kosovë e as liri

By | May 9, 2019

Donika Kadaj kthehet paturpësisht në AAK

By | March 14, 2018

Haradinaj: Gjykata Speciale ta ketë selinë në Kosovë

By | December 23, 2017

Gazi lotsjellës i çon në gjykim 15 deputetë e ministra

By | December 21, 2017

Istogu shkon në rivotim

By | December 1, 2017

Gazetari Vehbi Kajtazi thotë se është kërcënuar me vdekje nga deputeti i AAK-së

By | September 14, 2017

PAN: NISMA 8, AAK 10 dhe PDK 21 deputetë

By | June 17, 2017

AAK: Daut Haradinaj nuk ka kërcënuar askënd

By | April 11, 2017

Fotot – Sot në Colmar u protesua për Ramush Haradinajn

By | April 1, 2017

Ethet e zgjedhjeve kanë nisë:Sipas sondazheve të Rrokum TV: VV e para, pastaj PDK, AAK-Nisma, LDK në bisht

By | March 23, 2017

Miratohet Rezoluta: Pezullohet dialogu me Serbinë deri në lirimin e Haradinajt

By | March 9, 2017

AAK: Shtyrja e vendimit, përpjekje për mënjanimin politik të Haradinajt

By | March 2, 2017

Mesiç: Miku im Haradinaj shumë shpejt do të kthehet në Kosovë

By | February 24, 2017

Mesiç nesër në AAK

By | February 23, 2017

Aktakuzë për shpërdorim detyre ndaj ish-kryetarit të Gjakovës

By | February 14, 2017

Smajl Latifi akuzon Thaçin për arrestimin e Haradinajt

By | January 8, 2017

AAK: Demarkacioni të rinegociohet në Bruksel

By | May 23, 2016

Zeqir Halili: Demarkacioni e ndan Rugovën në dy pjesë

By | May 14, 2016

Sot ditë proteste në Prishtinë

By | May 14, 2016

Albin Kurti thotë të vërtetën e ndarjes nga AAK (video)

By | April 30, 2016

Vetëvendosje: Jemi për opozitë të bashkuar, nuk pranojmë të flirtohet me pushtetin

By | April 17, 2016

Haradinaj: Jemi kundër shkrirjes së AAK-së në VV

By | April 11, 2016