VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Anton Çetta

Burrat si profesor Anton Çetta lindin rrallë dhe shkojnë me mallë – Nga Nue Oroshi

By | January 5, 2020

Më 3 nëntor 1995 u nda nga jeta Anton Çetta, shkrimtar, profesor letërsie e patriot shqiptar, i njohur për pajtimin e gjaqeve në Kosovë

By | November 3, 2019

Bjen kushtrimi që ngjall jetën e latë pezull Anton Çettën – Nga NUE OROSHI

By | July 7, 2018

Prof.Servet Pëllumbi t’ua nisë ditareve nga i vëllai Lirim Pëllumbi, i njohur në Durrës për burgosjen e të vëllait të Anton Çettës Nga Elida Buçpapaj

By | June 19, 2016