VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Haki Imeri

Reagon familja e Haki Imerit: Isa e Gima u bashkuan si okultë të shpëtojnë Hashim Thaçin, por është vonë për “Gjarprin”!

By | March 26, 2020

Vëllai tjetër i Haki Imerit akuza të rënda ndaj Presidentit: Me ty Hashim Thaçi shihemi në Gjykatë Speciale

By | January 12, 2020

E TMERSHME DHE SKANDALOZE: KRIMINELET E VRANË PARA 20 VITESH, PAS 17 VITESH E SHPALLËN HERO TE KOSOVËS – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 4, 2019

Hashim Thaçi është denoncuar në Speciale

By | January 24, 2017