VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Republika Srpska

Pse “Republika Srpska” po i ndryshon librat e historisë – Nga Christian Schwarz-Schilling*

By | August 8, 2019

Vuçiç: Aktvendimi ndaj Karaxhiçit nuk nënkupton shfuqizim të Republika Srpskas

By | March 23, 2019

Karaxhiç: Populli serb dhe unë kemi fituar tashmë

By | March 21, 2019

Dodik bën thirrje për shpërbërjen e Bosnjës: Ta shfrytëzojmë momentin

By | February 27, 2019

Analiza e gazetës austriake: “Rusia, Turqia dhe Kina po përpiqen të rrisin ndikimin në Ballkan”

By | August 21, 2018

Korrigjim të kufijve nuk ka, keni tradhtuar edhe Preshevën, edhe Bujanocin, edhe Medvegjen (2003) – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | August 8, 2018

Dodiku: Jam ftuar në inaugurimin e Trumpit

By | December 26, 2016

Edhe Vojvodina kërkon referendum për statusin e saj

By | September 28, 2016

Vetëvendosje: Referendumi i Dodikut i ka themelet në krimin kundër njerëzimit

By | September 24, 2016

Pas një lajmi në TV News 24 – Nga Prof. dr. Eshref Ymeri

By | May 12, 2016

Michael Steiner: Dayton ishte i domosdoshëm (Intervista)

By | November 21, 2015