VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: OKB

Aleksandër Vuçiç: Njohja e Kosovës çështje kohe. Ja kur do anëtarësohet në OKB

By | February 28, 2020

Facebook kujton: 7 vjet më parë qindra shqiptaro-amerikanë përpara OKB-së

By | January 29, 2020

Joseph DioGuardi e Mark Gjonaj kërkojnë njohjen e Kosovës nga Izraeli

By | February 1, 2019

SHBA shkurton buxhetin në OKB

By | December 25, 2017

Diplomacia e dyfytyrësisë është diplomaci e pafytyrësisë! – Nga Sali BERISHA

By | December 24, 2017

Ministria e Jashtme sqaron votën në OKB: U rreshtuam me BE-në

By | December 21, 2017

CIA, ja si dështonin operacionet për lëshimin e agjentëve me parashuta në Shqipëri, Sigurimi i Shtetit dërgonte spiunë në OKB

By | December 17, 2017

Serwer: Rusia po e pengon anëtarësimin e Kosovës në OKB

By | October 29, 2017

Jeremiç: Ose Kosova në OKB, ose përkeqësim të marrëdhënieve me ndërkombëtarët

By | October 4, 2017

Erdogani dhe Trumpi riafirmojnë luftën e përbashkët kundër terrorizmit

By | May 17, 2017

SHBA: “Nuk ka zgjidhje politike për sa kohë që Asadi është në pushtet”

By | April 9, 2017

Asambleja Botërore e Gruas për Paqe dhe Siguri

By | March 20, 2017

Haley: Rusisë nuk mund t’i besohet

By | January 18, 2017

Besa Kadare emërohet ambasadore e Shqipërisë në OKB

By | April 4, 2016

Izraeli shpreson që SHBA-të të bllokojnë rezolutën e Palestinës në OKB

By | March 22, 2016

Përplasje e pikëpamjeve amerikane dhe ruse në OKB

By | September 28, 2015

Presidenti Obama, sot fjalim në OKB

By | September 28, 2015

Axhenda jo zyrtare e Kryeministrit Rama në New York

By | September 25, 2015

Sot Presidenti kinez në Uashington

By | September 24, 2015

PAPA FRANÇESKU NË SHBA Nga Frank Shkreli

By | September 22, 2015

Papa Françesku nis sot vizitën e tij në Kubë e SHBA – Axhenda

By | September 19, 2015

Zgjim i vonuar apo lojë teatrale e Thaçit në OKB ?! – Nga FLORIM ZEQA

By | August 23, 2015

OKB: Nga shumë folës, Srebrenica u përshkrua si gjenocid

By | July 2, 2015