VOAL

VOAL

Tag Archive: Senatori Bob Menendez

Kryetari i KSMJ Senatori Menendez: Kosova partner jetik i SHBA, BE, NATO-s – Serbia s’ka përkushtim ndaj dialogut, mobilizoi ushtrinë & refuzoi sanksionet ndaj Rusisë….

June 21, 2023

LETËR E HAPUR KRYEMINISTRIT TË KOSOVËS Z. ALBIN KURTI ⦁ Diplomatët dhe sanksionet e tyre vijnë e shkojnë, cënimi i sovranitetit dhe integritetit territorial është i pakthyeshëm Nga MSc. Agim Aliçkaj

June 9, 2023

Z.Escobar, një Ballkani me paqe afatgjatë & aleat i Perëndimit, i duhen liderë me integritet si Vjosa Osmani dhe Albin Kurti Nga Elida Buçpapaj

June 7, 2023

BOMBARDIM DIPLOMATIK DHE POLITIK SERBISË NË SENATIN AMERIKAN -Asociacioni i komunave serbe i pa arsyetueshëm, i pa nevojshëm dhe i rrezikshëm Nga MSc. Agim Aliçkaj

May 23, 2023
Send this to a friend