VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shaip Kamberi

Rama merr goditje nga Shkupi e Presheva – minishengeni, projekt misterioz që sjell ndikimin rus

By | December 28, 2019

Lugina e Preshevës insiston në reciprocitet me të drejtat e serbëve në Kosovë

By | October 29, 2019

Kamberi: Kosova duhet të ketë dy opsione për Luginën e Preshevës

By | February 13, 2019

Hasani: I kemi kërkuar zyrtarisht Mogherinit që Bujanoci, Presheva dhe Medvegja t’i bashkëngjiten Kosovës

By | January 8, 2019

Kryetari i komunës së Bujanocit: Nuk i lëshojmë trojet, do luftojmë me të gjitha mjetet

By | September 2, 2018

Shaip Kamberi: Çdo zgjidhje parciale për Luginën e Preshevës sjell tragjedi

By | August 9, 2018

Shqiptarët në Serbi kërkojnë të drejta të njëjta me ato të serbëve të Kosovës

By | July 17, 2018

Nishani: Përpjekjet e Luginës së Preshevës simbol i të gjithë kombit shqiptar

By | March 7, 2017

Presidenti Nishani në Preshevë dhe Bujanoc

By | March 7, 2017

Nishani do të vizitojë Bujanocin në përvjetorin e hapjes së shkollës së parë shqipe

By | February 25, 2017

Lugina e Preshevës kërkon ndihmën e Prishtinës

By | November 7, 2016

Shaip Kamberi e fiton Bujanocin, e mposht Nagip Arifin

By | April 25, 2016

Kamberi e dridh parlamentin e Serbisë: Nuk do të gjunjëzohemi për të drejtat në Luginë

By | December 11, 2015

Shaip Kamberi: Të lirohet Albin Kurti dhe të burgosurit e tjerë të opozitës

By | November 30, 2015